Anime Książki

Czym jest anime ?

Czym jest anime, z czym się to je ? Czy warto zacząć oglądać ?
Anime jest to mówiąc najprościej japońska animacja. Jest to wykonane w diametralnie inny sposób niż kreskówki amerykańskie. Również sposób wykonania jest inny. Kreska jest charakterystyczna, tym też postacie z anime są kojarzone z wielkimi oczami, które, są niekiedy mocno przerysowane.

„Pieść lodu i ognia”- seria fantasy inna niż wszystkie

Duża ilość anime również różni się od siebie, jeśli chodzi o rodzaj jak i gatunek. Tak samo jak mamy rodzaje filmów, tak możemy natrafić na anime w klimacie fantasy, czy też w klimacie kryminalnym. Mówiąc krótko, jest wiele gatunków. Sama animacje mają dużą popularność w Japonii, ale nie oznacza to, że tylko i wyłącznie tam. Animacje były rozpowszechniane na cały świat, natomiast niestety było ono cenzurowane, lub pewne elementy były zmieniane, na takie, które by nie szkodziły dziecku. A trzeba pamiętać, że japońscy odbiorcy mają inną mentalność niż ludzie mieszkający w zachodniej części świata.
Jeśli jest się ciekawym, można zacząć oglądać, Również jeśli się szuka czegoś, przy czym można się dobrze bawić, a jak wiadomo anime nie jest klasycznym serialem. Każdy znajdzie coś dla siebie, niezależnie od tego jaki gatunek byłby dla nas ciekawy. Internecie jest wiele serwisów, które tłumaczą oraz udostępniają odcinki. Mówimy tutaj o serwisach płatnych jaki tych, na których oglądamy za darmo. Nie pozostaje nic innego jak tylko zasiąść i wciągnąć się w wir odcinków.

Similar Posts

Dodaj komentarz