Gry MMO

Overwatch – poradnik którą postacią grać, w których momentach gry?

Jest to jedna z najbardziej licznych i najczęściej wybieranych klas w grze. Duża ilość bohaterów jest spowodowana tym, że dwie role (atak, obrona) zostały połączone w jedną klasę. To postacie skupiające się na zadawaniu dużych obrażeń w krótkim czasie, działające zazwyczaj w pojedynkę. Idealnie sprawdzą się, by wprowadzić zamieszanie w szeregach przeciwników.

Overwatch – jak grać różnymi postaciami?

Jeżeli chodzi o postacie atakujące mamy dość duży wybór, dzięki czemu nasz styl gry może być różny. Najważniejszą rzeczą jest to, by skupić się na wyeliminowaniu postaci wspierających i przeciwnych bohaterów natarcia, jeżeli chodzi o tanki, lepiej sprawdza się odwrócenie ich uwagi, niż próba całkowitego wykluczenia ich z walki.

Niektóre postacie przez możliwość szybkiej ucieczki (Smuga, Genji) lepiej sprawdzają się na tyłach wroga, robiąc zamieszanie i wyprowadzając przeciwników z równowagi. Mniej ruchliwi bohaterowie (Bastion, McCree) są skuteczniejsze na przodzie, niedaleko swojej drużyny.

Kogo wybrać do gry w Overwatch?

Najczęściej wybieraną postacią przez nowych graczy jest Żołnierz-76, to postać łatwa w opanowaniu, która może wbiec w przeciwników, narobić trochę zamieszania i równie szybko się wycofać. Świetnie sprawdza się w bliskich, jak i dalekich starciach. Jako jedna z niewielu postaci w ataku potrafi wyleczyć się bez konieczności używania apteczek. Jego umiejętnością specjalną jest Wizjer Taktyczny, który automatycznie namierza przeciwników w polu widzenia bohatera.

Jednak najlepszym wyborem będzie przetestowanie postaci i dobranie takiej, która najlepiej wpasowuje się w nasz styl gry.

Kiedy wybierać określone postacie w Overwatchu?

Jeżeli lubimy robić zamieszanie, nabijać likwidację, a trzymanie się z naszą drużyną nie jest priorytetem, to granie atakiem jest dla nas. Przez dużą różnorodność bohaterów, łatwo jest znaleźć taką postać, która dopasuje się do naszego stylu gry. To klasa dla osób, lubiących agresywne zagrania, które lubią być w centrum walki.

źródło: https://www.egracze.pl/ – gry komputerowe, recenzje, porady

Similar Posts