Książki

Recenzja książki “Siła kobiet” Barbara Wysoczańska

Siostrzana miłość jest niezniszczalna, i zawsze znajdzie rozwiązanie, na uratowanie drugiej siostry. Siostrzana miłość, a także siła kobiet, mają szczególny wydźwięk, wtedy gdy kiedy połączy jej jeden mężczyzna, który może zrujnować wszystko.

O książce

Książka odcisnęła swoje piętno na wielu czytelnikach. Ostatnio zorganizowane spotkanie niedaleko Rybnika z czytelnikami tej książki zakończyło się sukcesem. Jak widzimy na fotorelacji na stronie RybnikInfo, wydarzenie cieszyło się dużym zainteresowaniem. Teraz co do samej książki.

Rozalia nigdy nie miała szczęścia do miłości. Po rozpadzie poprzedniego małżeństwa, które okazało się piekłem, Rozalia chce za wszelką cenę wprowadzić równowagę do swojego życia. Nadarza się nawet ku temu okazja, lecz szybko jej marzenia pryskają, kiedy kontaktuję się z nią kobieta, która jest kochaną jej partnera, a dodatkowo chce, aby to Rozalia zaopiekowała się jej dzieckiem. Jaką decyzję podejmie Rozalia?

W tym czasie do Warszawy przybywa zdeterminowana Ada, która chcąc jeszcze czerpać z młodego wieku, chce w stolicy zacząć zdobywać zawód, i pracę. Ada dotychczas mieszkała na prowincji, ale kompletnie się tam nie odnalazł. W stolicy ma nadzieję, na ułożenie nowego i lepszego życia.

Spotkanie dwóch kobiet

Obydwie kobiety spotykają się w niesprzyjających okolicznościach, a połączy je jeden mężczyzna- Ignacy Lubowiecki, i nie jego historia nie należy do najszczęśliwszych.

Trzy kobiety spotykają się w czasie, w którym każda z nich znajduję się na  drodze życiowych rozterek. Czy uda im się odnaleźć wspólny język, i w jaki sposób ich losy je połączą? Barbara Wysoczańska- od lat jest związana ze swoim rodzinnymi miastem- Nową Solą, a także Zieloną Góra, w której obecnie mieszka. Jest autorką książek dla kobiet i obyczajowych takich jak “Narzeczona nazisty” oraz “Siła kobiet”.

Similar Posts