Książki

Recenzje książek romantycznych na wakacje

Wakacje już się zaczęły, a to oznacza nie tylko wylegiwanie się na plaży, czy wyruszanie na wycieczki do egzotycznych krajów, ale także, sporo wolnego czasu, który warto dobrze i zabawnie wykorzystać. Jeśli jeszcze nie zrobiłaś planów wakacyjnych, a chcesz je spędzić wyjątkowo, i aby po powrocie do szkoły czy biura mieć o czym opowiadać, to zapewniam cię, że zachwycisz się tylko propozycjami książkowymi, a po przeczytaniu tego posta będziesz chciała się udać jak najszybciej do księgarni, aby zdobyć je w swoje ręce. Tylko szybko, ponieważ, książki te sprzedają się jak świeże bułeczki, a ich historia roztapia jak najgorętszy dzień lata.

All Of Your Flaws. Przypomnij mi naszą przeszłość- Marta Łabecka

Jeśli pokochałaś poprzednią książkę z tej serii, czyli “Flawless. Opowiedz mi naszą historię” tej autorki, to z pewnością pamiętasz ten wielki niedosyt, a nawet zastój czytelniczy, ponieważ historia głównych bohaterów wciągnęła cię bez końca, i chciałabyś poznać ich dalsze losy, to Marta Łabecka przygotowała właśnie dla takich jak ty osób, kontynuację losów Josie. Przypomnijmy, że Josie sześć lat wcześniej uciekła ze swojego domu, tylko po to, aby zapomnieć o swojej przeszłości i rodzinie. W tej części, ochoczo zapowiadanej m.in. przez portal www.ciekawa.pl, czytelnik będzie miał szansę poznać dalsze losy Josie, która powróciła do rodzinnej miejscowości, lecz nie sama tylko ze swoim narzeczonym.

Mimo że Josie jest teraz silną i niezależną kobietą, to powrót do Moretonu wywróci jej życie do góry nogami, bo przecież zostawiła tam Chasea, chłopaka, o którym tak mocna chciała zapomnieć. Dodatkowo kobieta będzie musiała jeszcze raz spojrzeć na swoją sytuację rodzinną i doprowadzić ją do równowagi tak jak tylko się da.

Czy Josie się to uda? I czy będzie w stanie przezwyciężyć swoje uczucia, które nadal żywi wobec Chasa?
Reminders of Him.

Cząstka ciebie, którą znam-  Colleen Hoover

Tym razem Hoover chce pokazać swoim wiernych i tym nowym czytelnikom, że poradzi sobie nawet z najtrudniejszą historią miłosną.

Kenna Rowen wychodzi po pięciu latach z więzienia, ale nie będzie to oznaczało dla niej łatwego i spokojnego życia. Kenna chce za wszelką cenę odzyskać swoją córeczkę, lecz nie będzie to takie łatwe, ponieważ bohaterka spaliła za sobą zbyt dużo mostów, i teraz ludzie uważają, że dziecko nie powinno wychowywać się z kryminalistą. Jest jednak jedna osoba, która chce jej pomóc, a jest nią właściciel baru. I mimo tego, że wiąże się między nimi relacja, która potem przeradza się w romans, to będzie ono niosło za sobą wiele ryzyka. Okazuję się, że Ledger może zadecydować o jej przyszłości z jej córeczką.

Jaką decyzję podejmie Kenna?  Czy uda się jej stworzyć warunki, aby żyć spokojnie ze swoją rodziną u boku?

Similar Posts