Gry MMO

World of Tanks – znudzenie materiałem?

Ostatnio wraz ze znajomymi postanowiliśmy porozmawiać o różnych tytułach MMO, które robiły na nas ogromne wrażenie po premierze, a jednak szybko zostały odstawione „na później”. Po burzliwych dyskusjach stwierdziliśmy, że najszybciej znudziło nam się na World of Tanks. Dlaczego wybraliśmy świat czołgów?

Gra MMO? World of Tanks!

Pewnie większość ludzi kojarzy WoT, gdyż jest to dość popularny tytuł. Mnie jako gracza i człowieka który siedzi w tego typu grach od dawna po prostu zaczęła w pewnym momencie nudzić. No ale nie o tym znajomi polecili mi inną grę podobną lecz znacznie bardziej rozbudowaną pod względem rozgrywki.

Alternatywy dla Wordl of Tanks

Gra sama w sobie nie jest piękna i no optymalizacja nie jest jej najlepszą stroną ale to co oferuje czyli możliwość grania nie tylko jako piechota czy czołgista ale dodatkowo pilot myśliwca czy zwiadowca. Dodatkowo tryb generałów pozwala nam poczuć się jak strateg i dostarczyć jeszcze więcej doznać. Ale postaram się opisać co nieco by przybliżyć tą grę dla was. na samym początku zaczynamy od jednostki piechura, posiadamy dostęp do bitew inscenizowanych czyli tworzonych przez komputer, są one bardziej zbalansowane od bitew na wojnie które tworzone są przez generałów i są po prostu prostsze.

Naszym celem na początek jest zdobycie piątego poziomu w grze da to nam większe możliwości w rozgrywce i będziemy mogli wybrać po raz pierwszy czy gramy dalej piechurem czy może zmienimy profesję, szczerze powiem ze czołgista jest to jedna z przyjemniejszych jak dla mnie typów jednostek w grze. Ale dalej co dalej, no dalej zdobywamy poziomy przy poziomie 15 otrzymujemy pierwszy punkt dowodzenia pozwala on na działania na mapie wojny czyli zabawa w generała. Po dostaniu rangi generała nasza postać nie uczestniczy już w bitwach a dowodzi nimi. Punkty doświadczenia zdobywa po przez wysyłanie jednostek na pole bitwy.

Więcej artykułów o interesujących grach i najlepszym sprzęcie do gier znajdziesz w serwisie egracze.pl.

World of Tanks – podsumowanie

Co ważne generałowie mogą wysyłać dowolne jednostki a oficerowie nie, dokładniej chodzi o to że jeżeli jesteście czołgistą z rangą lejtnanta możecie wysyłać do walki na mapie globalnej tylko jednostki pancerne. No to chyba na tyle wyszedł taki mały misz- masz ale mam nadzieję że ktoś dowie się czegoś ciekawego z tego artykułu bo wiem że nie wszystko w grze jest jasno opisane.

Similar Posts