Opisy klas w Lotro

Lore-Master

Obrazek Klasa supportu, czyli wspomagająca. Swoimi zaklęciami może pomagać postaciom z pierwszej linii. Posiada umiejętności leczenia. Postać dla zaawansowanych graczy, tak więc granie nią bez wcześniejszego doświadczenia, będzie bardzo trudne.

Rasy: Człowiek, Elf
Rola: Crowd-Control, Support
Przedmioty: Light armour, staff
Morale: 90
Power: 125
Might: 8
Agility: 11
Vitality: 10
Fate: 14
Will: 14

Lore-masters od wieków stoją po stronie dobra, chroniąc i wzmacniając siły sprzymierzeńców. Są oni w stanie pomóc w odzyskaniu sił sojuszników korzystając z pradawnej wiedzy. Mogą również korzystać z wiedzy magicznej do wyrządzania szkód cielesnych, by znacznie obniżyć siły wroga lub przekierować moc na swoje ciało, aby wzmocnić swoją wytrzymałość. Niektórzy mówią, że są oni w stanie komunikować się ze zwierzętami żądając od nich pomocy. Styl walki Lore-mastera opiera się na sile mądrości oraz inteligencji.

Obrazek

Champion

Obrazek Mistrz władania wszystkimi rodzajami broni. Nie jest to typowy „tanker” ale jak najbardziej sprawdza się w pierwszej linii. Gra Championem jest szybka.

Rasy: Krasnolud, Człowiek, Elf
Rola: Pierwsza linia, DPS
Przedmioty: Większość broni oraz wszystkie zbroje
Morale: 115
Power: 125
Might: 14
Agility: 14
Vitality: 10
Fate: 11
Will: 8

Chociaż Champion jest dobrze wyszkolony w walce niektóre jego zdolność do przetrwania, nie są wystarczająco potężne, dlatego może on szybko znaleźć się w tarapatach przy walce z kilkoma wrogami.

Styl walki Championa opiera się na założeniu, że najlepszą obroną jest odpowiednio wykonany atak. Głownie korzystają z szybkiego stylu walki, skupiając się na użyciu dwóch broni jednocześnie. Champion potrafi konsekwentnie spowodować duże ilości szkód zarówno dla pojedynczego jak i wielu przeciwników w walce.

Obrazek

Obrazek

Guardian

Obrazek Mistrz władania wszystkimi rodzajami broni. Bardzo silna i odporna postać, sprawdza się doskonale na pierwszej linii broniąc słabsze postacie. Może bez przeszkód walczyć z kilkoma przeciwnikami jednocześnie.

Rasy: Krasnolud, Człowiek, Elf, Hobbit
Rola: Tanker
Przedmioty: Wszystkie rodzaje wyposażenia
Morale: 115
Power: 125
Might: 14
Agility: 10
Vitality: 14
Fate: 8
Will: 11

Styl walki Guardiana opiera się na zwróceniu uwagi przeciwnika oraz odpowiednim czasie przytrzymania go w miejscu, aby sojusznicy w tym czasie wykonywali swoje zadanie. Ci waleczni wojownicy głownie korzystają z broni jednoręcznej oraz tarczy. Można ich nazwać mistrzami sztuki obrony. Potrafią odparować większość ataków przeciwnika, a następnie wykorzystać to do kontrataku.

Większość Guardianów skupia się na odwracaniu uwagi wroga, jednak można spotkać osoby, korzystające z broni dwuręcznych.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Minstrel

Obrazek Postać całkowicie stworzona do supportu. Jego zadaniem jest podtrzymywać morale grupy na wysokim poziomie. Jest to klasyczny Healer spotykany w innych grach MMORPG.

Rasy: Człowiek, Elf, Krasnolud, Hobbit
Rola: Healer
Przedmioty: Light armour, Daggers, One handed maces, One handed swords, One handed clubs, Shields
Morale: 90
Power: 125
Might: 11
Agility: 8
Vitality: 10
Fate: 14
Will: 14

Minstrel głównie skupia się na udzielanie pomocy przyjaciołom, inspirując ich do utrzymania się w najgorszych chwilach. Z szerokiego repertuaru opowieści jak i muzyki, Minstrel pokrzepia przyjaciół do walki, a także powoduje spadek morali u wrogów, zmniejszając u nich chęć do walki.

Choć Minster potrafi władać bronią, woli on posługiwać się swoimi słowami oraz muzyką. Głównym jego zadaniem jest podnoszenie na duchu swoich sprzymierzeńców, by ci nie poddawali się, nawet w najciemniejszym czasie.

Obrazek

Captain

Obrazek Klasa przywódcza, supportu. Doskonale sprawdza się w grupie. Może posługiwać się wszystkimi rodzajami broni ręcznej. Dla zaawansowanych graczy. Buffer.

Rasy: Człowiek
Rola: Buffer, Healer
Przedmioty: Wszystkie rodzaje zbroi,
Wszystkie bronie ręczne
Morale: 110
Power: 125
Might: 4
Agility: 8
Vitality: 10
Fate: 14
Will: 11

Capitan jest respektowanym wojownikiem, skupiającym się przede wszystkim na wydawaniu poleceń towarzyszom do walki. Capitan korzysta ze wsparcia sojuszników uczestniczących w walce. Jego walka umożliwia mu, skorzystanie z niektórych zdolności przywódczych podnosząc morale towarzyszy. Capitan skupia się na inspirowaniu sojuszników wokół niego do walki dla chwały.

Obrazek

Obrazek

Burglar

Obrazek Klasa którą powinno grać się w zespole. Burglar potrafi się skradać i atakować znienacka. Potrafi swoim atakiem ogłuszyć przeciwnika. Debufer.

Rasy: Hobbit, Człowiek
Rola: Debufer
Przedmioty: Ligt armour, Medium armour, Daggers,
One-handed maces,
One-handed swords,
Thrown weapons
Morale: 90
Power: 125
Might: 14
Agility: 14
Vitality: 8
Fate: 10
Will: 11

Burglar trzyma się w grupie, ponieważ sam może stać się łatwą ofiarą. Jego styl walki opiera się na  wykorzystaniu cwanych sztuczek, aby pokonać swoich przeciwników. Burglar potrafi wykorzystać słabe punkty przeciwnika, zadając obrażenia tam, gdzie najbardziej może zaboleć. Korzysta z ukrycia, mogąc zaatakować z ciemności, bierze swoich przeciwników znienacka.

Obrazek

Obrazek

Hunter

ObrazekAtakuje z odległości przy pomocy łuku. Zadaje przy tym wysokie obrażenia swoim przeciwnikom. Potrafi się skrywać i zastawiać pułapki. Jest szybki i zwinny. Nie najlepiej spisuje się jedynie podczas bitwy w zwarciu. Jednak i na taką ewentualność znajdzie sposoby.

Rasy: Człowiek, Elf, Krasnolud, Hobbit
Rola: Archer, Nuker
Przedmioty: Light armour, Medium armour,
Daggers, One handed axes,
One handed swords, Bows,
Long range weapons
Morale: 90
Power: 125
Might: 8
Agility: 14
Vitality: 10
Fate: 11
Will: 14

Tropiciel, przewodnik i mistrz strzelectwa, myśliwy posiadający sokoli wzrok, którego strzały uderzają z dewastującym efektem. Łucznictwo nie jest jedyną umiejętnością w której jest wyszkolony, w razie potrzeby walczy wręcz. Potrafi zastawiać pułapki na wrogów, a dzięki jego zdolnościom, drużyna w której się znajduję znacznie szybciej przemierza świat Śródziemia.

Hunter jest osobą, która unicestwia wrogów z odległości, wie jak zwabić przeciwnika w zasadzkę i wykończyć go za pomocą łuku. Dzięki znajomości świata i przyrody, posiada talent, który pozwala przetrwać jemu i drużynie w najdzikszych zakątkach Śródziemia.

Obrazek

Zostaw wiadomość