Autor Wątek: PORADNIK PODSTAWY  (Przeczytany 15073 razy)

Offline piotrusinlove

• Nowy użytkownik
  • *
PORADNIK PODSTAWY
« : Grudzień 07, 2010, 18:48:28 »
Witam, chciałbym prosić o jakiś poradnik, tak naprawdę na forum nie ma nic dla graczy początkujących, podawane są linki ze stronami anglojęzycznymi może jakimś kaleką językowym nie jestem, ale minęły lata mojego czytania ze zrozumieniem bez korzystania ze słownika, a byłoby to uciążliwe gdybym musiał co chwila do niego zaglądać. Jedyne poradniki są dla graczy już z jakimś stażem w grze. Na przykład mamy poradnik o TP, szkoda tylko że nikt nie wytłumaczył co to takiego jest. Proszę o cokolwiek polskojęzycznego co ułatwi mi zrozumienie podstaw. Wbijają mi levele i nie wiem gdzie mogę dodawać jakieś punkty jak agro, morale czy co tam jeszcze:)
pozdrawiam i proszę o wyrozumiałość

a i czy jest możliwość jakiegokolwiek innego ataku, niż na auto i jeżeli jest możliwy manual to co preferujecie
« Ostatnia zmiana: Grudzień 07, 2010, 18:54:14 wysłana przez piotrusinlove »

Offline mundek

• Ekspert
  • *
Odp: PORADNIK PODSTAWY
« Odpowiedź #1 : Grudzień 07, 2010, 19:57:14 »
ale przecież to forum służyć ma jako poradnik. masz działy, a w działach informacje tematyczne. ktoś piśmienny ostatnio nawet popełnił bardzo konkretny poradnik typu Q&A czy FAQ. Pamiętaj jednak, że dla każdego poradnik oznacza co innego i nigdy nie będzie to poradnik kompletny, bo za 5 minut pojawi się ktoś kto prosto z mostu pierd..nie pytanie "skąd ściągnąć wersję europejską" albo "jaką klasę wybrać". Uwierz mi, że wielu z nas jest na wyczerpaniu odpowiadając po raz setny na te same pytania.

Reasumujac - poszukaj po forum. minuta może nie wystarczyć, ale serio trudno jest tutaj zadać pytanie, które jeszcze nie padło.

Snowbourn, Hobbiton, Cotstream, Harrow Road 3

Offline Kasparo96

• Nowy użytkownik
  • *
« Odpowiedź #2 : Maj 15, 2011, 18:53:24 »
Mnie też by się taki przewodnik przydał....

Offline luki251

• Aktywny użytkownik
  • *
« Odpowiedź #3 : Maj 15, 2011, 19:13:08 »
Sam myślałem o tym, żeby taki napisać ale chyba za mało wiem. Ale może jak będzie czas wrzuci się coś, zawsze ktoś może mnie poprawić nie?

Offline mundek

• Ekspert
  • *
« Odpowiedź #4 : Maj 23, 2011, 10:36:33 »
podwazacie sensownosc tego forum. przeciez po to ono jest, zeby w kazdym dziale tematycznym odnalezc informacje, ktorych kazdy moze potrzebowac. czy wy chcecie priv wiadomosci z dedykacja? coraz czesciej odnosze wrazenie, ze tak to wyglada. ludzie pisza na temat, a wy zamiast sobie to odnalezc chcecie zeby to pod waszym pytaniem o ta sama sprawe ktos napisal to samo. lenistwo i noobizm. a na koncu, gdyby okazalo sie, ze ktos napisal podstawy w 1-2 megapostach i tak napiszecie "nie doczytalem do konca" albo ze w ogole nie przeczytaliscie.
interesuje was klasa? wchodzicie w dzial z klasami.
interesuje was cos innego, wchodzicie w inny dzial.
przeciez nikt nie zacznie wam instrukcji obslugi interfejsu

Snowbourn, Hobbiton, Cotstream, Harrow Road 3

Offline Saw

• VIP
  • *
« Odpowiedź #5 : Maj 23, 2011, 13:54:45 »
Te forum od poczatku bylo zalewane XXXtematem na ten sam temat ...

Anyway Turbine ma jeden zajebsity poradnik ktory odnosi sie do kazdego aspektu gry :

http://lorebook.lotro.com/wiki/Lorebook_home

na kazdy temat od klass po ich mechaniki , traity i wszsytko inne jest tutaj tyle Guide'sow ... Ale wiadomo trzeba znac obsluge Google.pl  ???

tutaj kolejne poradniki na kazdy temat ;

http://www.tentonhammer.com/lotro/guides

grajac w mmo ten angielski trzeba umiec ...  :-X
AMD Phenom x4 965 BE , Asus Radeon HD 6970 ,4x2Gb Geil 1600mhz

Element Zero

Offline ZuluPL

• Nowy użytkownik
  • *
« Odpowiedź #6 : Maj 05, 2012, 16:51:49 »
No ta ja się przychyle do odpowiedzi i napisze krótko . Nie każdy potrafi język angielski a mimo próśb ludzi wy i tak wysyłacie linki z poradnikami w tym właśnie języku . A uwierzcie że męczenie sie z tłumaczenie w google-chromie to ja sobie dziękuje o translatorach nie wspomne , tak forum jest od tego by pomagać , tak można znaleść wiele pomocy w wątkach tematycznych ale ludzie każdy człowiek chce wiedzieć co innego i uwieżcie nie w każdym temacie znajde informacje które mnie trapią . Ja jestem osobą która dużo pyta i naciska bardzo mocno na szczegóły dlatego też przydał by się jeden wielki poradnik dla początkujących tak do lv 20 i oczywiscie tylko i wyłącznie po POLSKU.. połączcie siły , przecież jest wiele osób które gra napewno wiecej niz miesiac i maja duuuza wiedze. Dziekuje za uwage .

Offline Widney1

• Nowy użytkownik
  • *
« Odpowiedź #7 : Maj 05, 2012, 20:26:20 »
Stary jak juz chcesz grac w LOTRO to angielski powinienes znac chociaz podstawowo. Co z tego ze ktos napisalby super poradnik po polsku a ty nie znajac ang. grasz w lotro? Kazdy walil bys na forum zeby Ci przetlumaczyli czy nie czytal bys w ogole tylko szedl bys do wyznaczonego punktu na mapie? Własnie wczucie sie w fabule gry jest zarowno najfajniejsze jak i najwazniejsze.

Offline ZuluPL

• Nowy użytkownik
  • *
« Odpowiedź #8 : Maj 06, 2012, 13:18:09 »
"Stary' jak to napisałes , uwiez ze jezyk angielski wcale nie jest bardzo wazny w takich grach , swoje podstawy typu obsługa panelu , co to jest critical i takie tam to znam z innych gier mmo i raczej Ci ktorzy graja w LOTRO mieli stycznosc z takim czyms a grac sie da i bez wiekszej wiedzy o jezyku angielskich bo nie zapominaj ze to ludzie tworza gre i to z ludzmi spedzasz wiekszosc czasu . Dlatego nie wiem gdzie zniknela ta zasada Ludzie dla Ludzi , a widze wam sie poprostu nie chce ruszyc dupska ze tak powiem i pomagac bo wolicie wyslac link i miec spokoj z kolesiem ktory sie dopytuje .

Offline Thaniela

• Aktywny użytkownik
  • *
« Odpowiedź #9 : Maj 06, 2012, 15:33:54 »
Masz rację, to ludzie tworzą grę. To jak chcesz z nimi się porozumiewać, jeśli nie mówisz w ich języku? Pewnie z 90% graczy jednak po polsku nie zna ani słowa. Z własnego doświadczenia mogę ci powiedzieć, że najciekawsze osoby, jakie spotkałam w lotro, mówią tylko po angielsku.
Pewnie że do bezmyślnego walenia w klawisze angielski potrzebny nie jest. Czytanie opisów questów też nie jest niezbędne - idziesz za strzałką na mini mapie i wybijasz wszystko we wskazanej okolicy, aż ci zaliczy quest. Tylko że chyba jednak wiele osób grających w lotro gra dla lore, a do tego angielski znać trzeba. 
A nie znasz angielskiego? Gratuluję! Właśnie nadarzyła się świetna okazja, by się go w miłych okolicznościach nauczyć. I nie mów, że 1. nie masz zdolności, 2. czasu. Podstaw języka może się nauczyć każdy. A skoro wymagasz od nas, byśmy "ruszyli dupska" i poświęcili swój czas na poradnik, to ty też możesz poświęcić swój na naukę...

Offline sparrow1990

• Nowy użytkownik
  • *
« Odpowiedź #10 : Maj 07, 2012, 15:47:17 »
Ja znam angielski bardzo słabo i jakoś gram. Jeśli nie wiem co znaczy jakieś słowo to wciskam alt+tab i korzystam z www.translate.google.pl Oczywiście wiem, że jest to męczące ale można się sporo nauczyć.
sparrow1990

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16