Autor Wątek: Manewry - conjunction, czyli fellowship manouver  (Przeczytany 11036 razy)

Offline Avatarus

• Administrator
  • VIP
  • *
    • Borówka Amerykańska
Odp: Manewry
« Odpowiedź #15 : Marzec 28, 2009, 14:50:29 »
świetnie zrobione, mi osobiście podoba się bardzo
Szukasz roślin do ogrodu? Może jakies rarytasy, ciekawostki, ogrodnicze. Mamy spory wybór borówki amerykańskiej

Offline Huriel

• Moderator Naczelny
  • Zaawansowany użytkownik
  • *
  • KoHaniutka of Twierdza
    • Twierdza
« Odpowiedź #16 : Marzec 29, 2009, 21:31:35 »
warto byloby je jeszcze posegregowac, tak jak sa podzielone w grze - czyli na straight'y, flush'e, two pair, unique i full house.
"The trouble with having an open mind, of course, is that people will insist on coming along and trying to put things in it."
Terry Pratchett
www.twierdza.org.pl

Offline N1CO

• Stały bywalec
  • *
« Odpowiedź #17 : Marzec 30, 2009, 09:28:19 »
No to pozostało się teraz tylko tego na pamięć nauczyć :D

Offline Elenal

• Weteran
  • *
« Odpowiedź #18 : Marzec 30, 2009, 15:38:08 »
warto byloby je jeszcze posegregowac, tak jak sa podzielone w grze - czyli na straight'y, flush'e, two pair, unique i full house.

Będzie zrobione.
Najpewniej dopiero w sobotę ale już razem ze wszystkimi obrazkami i ostatnimi tłumaczeniami. Wtedy już tylko zastanowimy się nad końcowym szlifem
W prywatnej wiadomości jaką do mnie wysyłasz może znaleźć się przykładowo komplement pod moim adresem a nie pytanie, którego miejsce jest na forum.

Offline B!G M00N

• Stały bywalec
  • *
« Odpowiedź #19 : Kwiecień 02, 2009, 20:47:33 »
Elenal, napisz na dole postu, że jesteś autorem tłumaczenia, ale zaznacz także z czyjej pomocy skorzystałeś, tak aby i te osoby miały w tym swój udział.
Przeczytam wszystko dokładnie jak już stwierdzisz, że jest zrobione na glanc.

Offline Elenal

• Weteran
  • *
« Odpowiedź #20 : Kwiecień 03, 2009, 09:11:32 »
Tekst, który wykonał hellsing jest na razie zaznaczony kursywą i podpisany, także bez obaw.
A co do tego glancu to jeszcze daleko. Ale mam nadzieję, że jutro art nabierze już właściwego kształtu a potem już tylko jakiś mały szlif i oczywiście poprawki, które pewnie zgłosisz  ;)
W prywatnej wiadomości jaką do mnie wysyłasz może znaleźć się przykładowo komplement pod moim adresem a nie pytanie, którego miejsce jest na forum.

Offline Avatarus

• Administrator
  • VIP
  • *
    • Borówka Amerykańska
« Odpowiedź #21 : Kwiecień 04, 2009, 16:36:45 »
umieszczam to tak jak to jest teraz, poprawki można jeszcze zawsze nanieść.
Dziękuje wam za wasz czas i trud włożony w stworzenie tego.
Szukasz roślin do ogrodu? Może jakies rarytasy, ciekawostki, ogrodnicze. Mamy spory wybór borówki amerykańskiej

Offline Elenal

• Weteran
  • *
« Odpowiedź #22 : Kwiecień 04, 2009, 16:39:53 »
Do napisania zostały jeszcze skille, które aktywują manewry, podział na flushe i takie tam oraz końcowy tekst podsumowujący. Potem to już tylko ewentualne poprawki stylistyczne bo myślę, że da się napisać to "ładniej"
Myślę, że dzisiaj wieczorem tekst będzie gotowy.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 04, 2009, 16:42:23 wysłana przez Elenal »

Offline Avatarus

• Administrator
  • VIP
  • *
    • Borówka Amerykańska
« Odpowiedź #23 : Kwiecień 04, 2009, 16:42:47 »
Proponuje dopisać na końcu nicki osób które ci pomogły w tym, wskazały błędy itp.
ale ogólnie to dobra robota ludzie :)

Offline Oliwier411

• Nowy użytkownik
  • *
« Odpowiedź #24 : Lipiec 21, 2009, 17:28:28 »
Mam małe pytanko. Jak można podnosić poziomy mocy?

Offline Elenal

• Weteran
  • *
« Odpowiedź #25 : Lipiec 22, 2009, 16:56:43 »
Poziom mocy danego koloru jest przyporządkowany do Manewru i nie da się go podnieść.

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16