Autor Wątek: Jazda konna  (Przeczytany 4141 razy)

Offline Waszin

• Nowy użytkownik
  • *
Jazda konna
« : Lipiec 29, 2012, 17:24:36 »
Witam :) Wytłumaczył by mi ktoś jak mógłbym w grze wyuczyć skilla do jazdy konnej?? Mam konika ale kurcze nigdzie nie mogę znaleźć poradnika gdzie można wyrobić skille do tego :) a nie chce mi sie już biegać ;P help:D

Offline Raddeo

• Nowy użytkownik
  • *
Odp: Jazda konna
« Odpowiedź #1 : Lipiec 29, 2012, 17:36:34 »
1. Zły dział :)
2. Jeśli masz konto darmowe albo premium, to jedynym wyjściem jet kupienie skilla za TP w LotRO Store. VIPy mogą chyba wykonać jakiegoś questa, ale w tym Ci nie pomogę, bo sam mam tylko premium.

Offline Waszin

• Nowy użytkownik
  • *
« Odpowiedź #2 : Lipiec 29, 2012, 18:07:02 »
To zostaje mi bieganie piecho ;P Dzieki

Offline Waszin

• Nowy użytkownik
  • *
« Odpowiedź #3 : Lipiec 29, 2012, 18:56:51 »
Ok udało mi sie kupić tego rider skilla, ale teraz jak go aktywować ?? bo jest w nieaktywnych :)

Offline Exilia

• Aktywny użytkownik
  • *
  • Arkenstone
    • BLOG
« Odpowiedź #4 : Grudzień 28, 2014, 10:19:04 »
Jeśli już kupisz Riding Skill za te marne 95TP czy ileś, to jest on w skillach pasywnych... pasywne nie znaczy nieaktywne. Po prostu to Twoja stała umiejętność. Innymi słowy - od tej pory wsiadasz na konia i jedziesz. Jak się jakiegoś dorobisz oczywiście.

No i cała akcja nie ma nic wspólnego z VIPem czy festiwalem...

VIPy mogą otrzymać skill po ukończeniu zadania "Providing Your Quality". Zmienia to tylko tyle, że nie muszą wydać TP.
Na festiwalu możesz dorobić się jakiegoś konia, no i uczestniczyć w konnych wyścigach.

Offline Krzych

• Aktywny użytkownik
  • *
« Odpowiedź #5 : Grudzień 28, 2014, 14:19:16 »
Kupujesz za 95 TP Riding Skill, czy za tyle co nic, jedziesz na Hengstacer Farm, kupujesz sobie jakiegoś podstawowego konia, chyba za 1 gold o ile pamiętam, i to na tyle.

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16