Autor Wątek: HARVEST FESTIVAL PORADNIK PL  (Przeczytany 1058 razy)

Offline ninjago6532

• Nowy użytkownik
  • *
HARVEST FESTIVAL PORADNIK PL
« : PaĹşdziernik 23, 2014, 19:55:17 »
Witam postanowiłem że zrobie taki malutki poradnik dot. Questów, Deedów itp. A więc zaczynamy :D
HAUNTED BURROW QUEST

A RIDDLE IN A BOTTLE:
Start:Adalgrim Goodbody,Party tree,Hobbiton,Shire,Eriador
Lvl:1
Przebieg:
(Pisze własnymi słowami)
Wejdz do Haunted burrow [29.7S 71.6W], na pierszych krokach w przód pod obrazem wilka (warga) będziesz widział stolik z trzema miksturami oraz kartką. Klikamy kartkę a potem zamykamy (nie wiem czy to wymagane) następnie kliknij na BIAŁĄ BUTELKĘ kiedy niebieski pasek nad twoimi skillami dobiegnie końca wokół nas pojawią się i będą wirować tarcze które chronią nas przed wyskakującymi potworami.Następnie odnajdz drzwi to Cobwebbed Wing specialne do tego questa znajdują sie one w lewo od naszego pierszego stolika potem idziemy prosto i klikamy na ,,bookshelf'' to są dzwi do korytarza idziemy prosto i szukamy drzrwi do Cobwebbed Wing kiedy tam wejdziemy znowu widzimy taki stolik z butelkami klikamy na papier i zamykamy, teraz klikamy NIEBIESKĄ BUTELKĘ i szukamy wejścia do Creeping wing po lewej scianie na mapie kiedy tam wejdziemy znowu szukamy stolika i używamy papier oraz POMARAŃCZOWĄ BUTELKĘ, a następnie szukamy wejscia do The Basement warto wspomnieć że naprzud jest ukryte przescie z wyjątkową skrzynką w której możemy wylosować rumaka za ponad 1300 TP ale kiedy już odszukamy stolik, użyjemy ponownie NIEBIESKIEJ BUTELKI a pozostaje nam albo szukać drogi przed upływem czasu albo kiedy mamy ok 20 sek. Używamy skilla wyjściowego i jak najszybciej podchodzimy do tego co dał nam questa i kończymy go

A STROLL THROUNGH THE HAUNTED BURROW

Start:Poppy Cotton, Party Tree, Shire, Erador
Lvl:1
przebieg
Wchodzimy ponownie do Hounted Burrow i szukamy itemów o nazwie PROOF gdzie one są napisane jest na mapie w tej stronie: http://rangersoferiador.com/forum/viewtopic.php?f=17&t=88 Ten quest nie jest na czas

A RACE THROUGHT THE HAUNTED BURROW
 Start: Poppy Cotton
lvl:1
Przebieg:
Dokładnie Taki sam jak quest powyżej tyle że na czas

RATTLING IN THE HAUNTED BURROW

Start: Polo Puddifoot
przebieg:
Wejdz do Haunted Burrow i do Attic (mapa: http://rangersoferiador.com/forum/viewtopic.php?f=17&t=88 )
Kiedy już będziemy w Attic na środku pomieszczenia znajdziemy zwisający łańcuch który należy kliknąć PPM (Prawy Przycisk Myszy) kiedy to zrobimy zobaczymy przebranego hobbita którego musimy klikąc PPM i wybrać OK wtedy będzie nas bił ale nie zabierze nam żadnego morala/życia/HP czy jak kto woli, nie musimy nawed do walki używać skilli a co dopiero NIE WOLNO GO ZABIJAĆ bo quest zostanie z failowany. Po akcji należy wrucić się do dawcy questa

ROATING MAW IN THE HAUNTED BURROW

start: Polo Puddifoot
przebieg:
W The Cobebbed Wing musimy odszukać iskrzącą sie beczke i ją kliknąć PPM wtedy przebrany hobbit sie nam pojawi i takrze musimy go udeżyć. Potem wracamy spowrotem do Polla i robimy dalsze questy.
THE GREAT HOBBIT RESCUE
start: May Gamgie
Przebieg:
Musimy znaleźć zagubionych hobbitów gdzie się znajdują znajdziecie tu: http://rangersoferiador.com/forum/viewtopic.php?f=17&t=88 Następnie wracamy do May i cieszymy się nagrodami

VALUABLES GONE ASTRAY
start: Holfast Burrow
Przebieg:
Musimy znaleść przedmioty ,,Holfast'' w różnych skrzydłach (Wing) oczywiście mapa: http://rangersoferiador.com/forum/viewtopic.php?f=17&t=88
Uwaga to że przedmiot sie iskrzy to nie znaczy że to ten właściwy tylko jeden z wielu jest własciwy jest on zaznaczowy na tej mapie

WAILING IN THE HAUNTED BURROW

Start: Polo Puddifoot
lvl: 1
przebieg:
W Creeping Wing (droga http://rangersoferiador.com/forum/viewtopic.php?f=17&t=88 )
znajdziemy świeczke na stoliku w kącie. Po użyciu jej PPM  wyskoczy nam hobbit którego musimy zranić a potem poprostu wrucić do nadawcy ;)

DEEDY

THE HAUNTED BURROW

Aby ukończyć ten deed należy zrobić wszystkie questy

QUESTY RESZTA

PRZEPRASZAM niestety o questach tych ,,pijaków'' mało wiem i strasznie długo by sie to pisało

DANCE WITH HOBBIT

Naleźy odczekać kilka minut najlepiej być przed sceną i nie opuszczać jej potem trzeba naśladować kroki (sam tego nigdy nie moge zrobić) i tak w kółko aż do końca

TROVES AND TRICKERY

Po  zaakceptowaniu tego questa  należy poszukać hobbitów z niebieskim pierścieniem nad głową i wpisać komendy:

Pierwszy siedzi na murku na prawo od bag end obok niego należy wpisać /pick
Drugi siedzi w altanie na północ od stable-master na prawej górce należy wpisać obok niego /shiver
trzeci jest na drewnianym molo są dwa jedno obok mostu drugi w prawo od niego i na drugiej stronie rzeki /tantrum
Czwarty wystarczy rozwinąć mape przyciskiem M i poszukac go w tym  obszarze /burp

QUESTY Z ITEM

ON A HORSE PAINTED PALE

Aby zacząć ten quest musimy odnaleźć item w treasure w The Basement o nazwie ,,Aged Deed'' jest on podobno żadki ale według mnie koń z nagrody jest epicki UWAGA!!! ABY JEŹDZIĆ NA KONIU WYMAGANY JEST RIDING SKILL Z LOTRO STORE ZA 95 TP
przebieg:
nie wiem dokładnie więc biore z lotro-wiki
Musimy porozmawiać z bilbem a potem iść zakończyć quest do Rosa Hornblower by odebrać także nagrody

MAM NADZIEJE ŻE POMOGŁEM PISAŁEM 3,5 GODZINY POZDRAWIAM ;)

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16