Autor Wątek: Co i jak , ogólnie zabawa dla polskich graczy zza granicą !  (Przeczytany 2320 razy)

Offline ZuluPL

• Nowy użytkownik
  • *
Witam serdecznie wszystkim forumowiczów jak i graczy LOTRO , zaczne może od tego że ogólnie rezyduje w Holandi i właśnie sie dowiedziałem że LOTRO stało się darmową grą .. ale czy do końca? Właśnie przeglądałem jakis stary post w ktorym nie pisano od ponad 120 dni dlatego chciałem założyć nowy wątek i dowiedzieć się paru ciekawostek . Zaczne może od tego , jaki jest haczyk by pograć za darmo? Bo doczytałem ze po 20 lv (chyba) trzeba dokupywac jakies statusy premium czy coś zeby miec wszsytkie mozliwe bonusy , wiec jak bez tego nie osiągne max poziomu?? No i sprawa następujaca , tak jak wyżej wspominałem rezyduje obecnie zza granicą i czy to też nie bedzie żaden problem dla mojej osoby? A co do reszty sprzętu i internetu raczej się mieszcze w kryteriach . Chciałbym uzyskać odpowiedz na moje pytania bo gra zainteresowała mnie bardzo dawno temu i strasznie chciałem móc pograć w tym świecie jakim jest śród-ziemie ale koszta mi nie pozwalały , teraz kiedy mam prace , mam możliwości ale dowiedziałem się zaś że jest darmowa . + dla twórców i dlatego prosiłbym o jak najszybsze odpowiedzi ;) (ps. tak łopatologicznie jako że nigdy nie miałem z grą styczności)

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16