Autor Wątek: Pytania nowych graczy  (Przeczytany 91683 razy)

Offline Vinyalote

• Aktywny użytkownik
  • *
Odp: Pytania nowych graczy
« Odpowiedź #840 : Wrzesień 28, 2014, 11:23:44 »
Dołącz do jakiegoś aktywnego kinu, to może zobaczysz więcej instancji, a nie tylko te , które się najłatwiej farmi. Lotro ma bardzo fajne instancje, ale ciężko jest zebrać grupę to 3/4 z nich.
Bractwo Zmierzchu, Laurelin

Offline Ragwel

• Nowy użytkownik
  • *
« Odpowiedź #841 : Listopad 04, 2014, 06:20:47 »
Witam, mam pewne pytanie, biorąc pod uwagę że Lotr jest f2p co mi dałoby kupno klucza Lord of the Rings Online: Shadow of Angmar??? Czy dałoby to mi jakieś profity?
Z góry dzięki za odpowiedź.

Offline Vinyalote

• Aktywny użytkownik
  • *
« Odpowiedź #842 : Listopad 04, 2014, 09:13:10 »
A coś takiego wogóle jeszcze istnieje ? Lepiej zrobisz kupujac coś takiego:  http://www.gamestop.com/pc/games/the-lord-of-the-rings-online-mithril-edition/97978
poszukaj dobrze, bo może będzie gdzieś taniej. Ewentualnie Triple pack albo Quad pack
« Ostatnia zmiana: Listopad 04, 2014, 09:17:37 wysłana przez Vinyalote »

Offline Ragwel

• Nowy użytkownik
  • *
« Odpowiedź #843 : Listopad 05, 2014, 08:17:12 »
Znalazłem taką ofertę i trochę się nią zainteresowałem http://www.ultima.pl/Lord_of_the_Rings_Online_Shadow_of_Angmar/i4631/
Ogólnie najpewniej kupię Quad pack'a, ale szukam czegoś aby uzupełnić zawartość w grze do Morii, a edycja Mithril z tego co zauważyłem nie oferuje quest pack'ów do lvl z Morii, czy może się mylę? Oraz jeśli zdecydowałbym się na edycje Mithril czy muszę tworzyć od nowa konto czy da radę upgrade'ować już istniejące konto?

Offline Exilia

• Aktywny użytkownik
  • *
  • Arkenstone
    • BLOG
« Odpowiedź #844 : Listopad 05, 2014, 16:50:20 »
Mithrill zawiera TrollShaws - levele niżej niż Moria. Robiąc deedy mimochodem nazbierasz na Angmar i/lub Eregion i bez niczego zachowasz ciągłość levelu. Dodajesz to do już istniejącego konta.

Offline Vinyalote

• Aktywny użytkownik
  • *
« Odpowiedź #845 : Listopad 06, 2014, 08:39:57 »
Ragwel, nie jestem na 100% pewny (ale na 99%), ale to co zlinkowałeś nic ci nie da, po przejściu na f2p grę mozesz ściągnąć za free ("Kod z pudełka nie aktywuje konta premium w grze!")

Offline Krzych

• Aktywny użytkownik
  • *
« Odpowiedź #846 : Luty 13, 2015, 23:46:05 »
Mam problem z Instance Finderem. Zbieram grupę, startujemy, robimy instancję, potem wszyscy robimy "Leave Instance", ale mi potem wszystkie instancje się wyświetlają na szaro i pisze, że wszyscy członkowie głupy "are not eligible". To się bez przerwy zdarza. W czym problem? Zawsze wyświetla w taki sposób to not eligible w kontekście wszystkich członków grupy. Muszę wtedy przekazywać komuś lidera i on startuje instancję. Nie zawsze tak jest, ale w ostatnich kilku przypadkach co chwilę.
« Ostatnia zmiana: Luty 13, 2015, 23:49:06 wysłana przez Krzych »

Offline Stropek

• Nowy użytkownik
  • *
« Odpowiedź #847 : Styczeń 24, 2018, 23:37:07 »
Mam pytanie. Jakie DLC powinienem kupić, żeby móc sobie fajnie i jak najefektywniej pyknać w Łotra? Mam vipa, a mój char powolutku zbliża się do 40 poziomu.
Dzięki za odpowiedź :)

Offline Huriel

• Moderator Naczelny
  • Zaawansowany użytkownik
  • *
  • KoHaniutka of Twierdza
    • Twierdza
« Odpowiedź #848 : Styczeń 26, 2018, 11:57:51 »
Teraz to pewnie Angmar/Eregion, potem Moria.
"The trouble with having an open mind, of course, is that people will insist on coming along and trying to put things in it."
Terry Pratchett
www.twierdza.org.pl

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16