Autor Wątek: Moje screeny  (Przeczytany 2208 razy)

Offline Krzych

• Aktywny użytkownik
  • *
Moje screeny
« : Grudzień 21, 2014, 23:59:51 »
Witam,

Będę tutaj wrzucał co jakiś czas po kilka screenów. Zrobię kiedyś taki wielki album, jak już dotrę wszędzie, ale na razie będę wrzucał niektóre tutaj, bo nie widzę tu żadnego dobrego tematu ze screenami, a przydałby się.

Offline Krzych

• Aktywny użytkownik
  • *
Odp: Moje screeny
« Odpowiedź #1 : Grudzień 22, 2014, 00:01:49 »

Offline Krzych

• Aktywny użytkownik
  • *
« Odpowiedź #2 : Grudzień 22, 2014, 00:04:26 »
Trochę słabo z tymi screenami tutaj, jakieś wąskie to forum:D Jakby chociaż obrazek wyświetlał się w całości po kliknięciu na niego to by było fajnie. Na większości for tak jest.

Offline Krzych

• Aktywny użytkownik
  • *
« Odpowiedź #3 : Styczeń 02, 2015, 15:41:43 »
Cały album z Enedwaith:

http://imgur.com/a/6QrK5#0

Offline Zavael

• Nowy użytkownik
  • *
« Odpowiedź #4 : Sierpień 06, 2015, 08:25:47 »

To właśnie trochę "psuje" mi wizualne wrażenia z gry, brak cieni pod odległymi obiektami, w tym przypadku drzewa, każde sobie stoi jak patyk wbity w ziemię, a przecież tam ziemia powinna być zacieniona...

Offline Krzych

• Aktywny użytkownik
  • *
« Odpowiedź #5 : Sierpień 09, 2015, 17:13:18 »

To właśnie trochę "psuje" mi wizualne wrażenia z gry, brak cieni pod odległymi obiektami, w tym przypadku drzewa, każde sobie stoi jak patyk wbity w ziemię, a przecież tam ziemia powinna być zacieniona...

To przez opcje DX10 Distant Landscape Lighting. Wyłącz ją. Nie pamiętam jak daleko będzie te cienie widać, ale DX10 Distant Lanscape Lighting usuwa wszystkie nawet z zasięgu widzenia na płaskiej powierzchni i generalnie zniekształca oddalone podłoże, zamazując np. ścieżki.

Jak widać, na pierwszym screenie są cienie przy bramie i przy oddalonych obiektach, a z włączoną opcją DX10 Distant Lanscape Lighting już nie ma.

Czasem też odległe cienie znikają, np u mnie po zminimalizowaniu gry, wtedy wyłączam i włączam od nowa Distant Imposters i znowu działają. Nadal nie będzie to nie wiadomo jaki dystans wyświetlania, ale będzie lepiej.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 09, 2015, 18:40:42 wysłana przez Krzych »

Offline xMorsx19

• Nowy użytkownik
  • *
« Odpowiedź #6 : Czerwiec 09, 2017, 10:39:48 »
ładne zdjecia, +++
Jeżeli szukasz pomysłu na prezent lub po prostu chcesz poczytać ciekawego bloga to nie mogłeś lepiej trafić.
blog twoje sprawy

Offline broktepi

• Nowy użytkownik
  • *
    • problemy trawienne po spożyciu tłustych potraw
« Odpowiedź #7 : Lipiec 11, 2017, 11:07:00 »
Bardzo fajne screeny :) Ja też niedługo jakieś wrzucę.
....

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16