Autor Wątek: The-Lord-of-the-Rings-Online-Soundtrack  (Przeczytany 3215 razy)

Offline puszatek

• Użytkownik
  • *
Odp: The-Lord-of-the-Rings-Online-Soundtrack
« Odpowiedź #1 : Czerwiec 10, 2011, 12:07:11 »
Chwilowo, limit na łączu mi nie pozwala tego sprawdzić, więc się zapytam- rozumiem że to muzyka tylko z podstawki SOA?
Fajne w niej jest to że do każdej "nie filmowej" gry  w uniwersum Śródziemia muzykę robił Chance Thomas i tak naprawdę utwory z Lotro sa miksem muzyki z War of The Ring, Hobbit, czy też Lord of The rings. Jak człowiek w nie grał, to "czuje" iż to jedne uniwersum.
Ciekawe czy zatrudnią go do tworzenia muzyki dodatku Isengard, czy też WB zechce pójść w stronę motywów z filmu, w końcu ma do nich prawo.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 10, 2011, 12:11:41 wysłana przez puszatek »
"Błogosławione poczucie, że czasem mogę się mylić"

Eldar - Strażnicy Amon Sul

Offline Saw

• VIP
  • *
« Odpowiedź #2 : Czerwiec 10, 2011, 12:48:43 »
No kilka utworow pochodzi z War Of The Ring i sa naprawde genialne jak na taka nisko budzetowke , mam edycje kolekcjonerska Mori i plytke z 13full trackami z Mori , jak ktos chce moge wrzucic do downloadu :)

anyway tutaj linki do 18min z YT:

part1
Lord of the Rings: War of The Ring - Music Compilation, PART I

part2
Lord of the Rings: War of The Ring - Music Compilation, PART II

Btw do gry ktora robi snowblind (war in the north) maja tak genialnych kompozytorow ze ich muzyka w lotro bylaby poprostu genialna i wrzucila lotro o jeden poziom wyzej , zreszta sprwadzcie sami w najnowszym trailerze WitN:

[HD] Lord of the Rings War in the North - Fear the Eagle Trailer

Przy prezentacji gry na E3 ci Panowie grali podklad na live'fie pod lecacy na telebimie trailer , bylo to totalnie epickie , na gamespocie mozna znalesc film z calej prezentacji :>
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 10, 2011, 12:58:04 wysłana przez Saw »
AMD Phenom x4 965 BE , Asus Radeon HD 6970 ,4x2Gb Geil 1600mhz

Element Zero

Offline puszatek

• Użytkownik
  • *
« Odpowiedź #3 : Czerwiec 10, 2011, 13:31:32 »
Nie no War of The ring, nie był wcale taką "niskobużetówką", po prostu była grą na licencji książkowej. Pamiętam że reklamę i "hype" miała dość spory. A że trochę nie wyszło...
A co do muzyki z trailera LOTRO WitN z E3. To niestety nie muzyka z gry, tylko Guardians at the Gate "grupy" Audiomachine (specjalizuje się ona a wtórzeniu muzyki do trailerów). I choć ten akurat kawałek lubię, to był on wykorzystany w takiej ilość zapowiedzi growo/filmowych że każde kolejne budzi u mnie niesmak.
Btw: Dzięki za te linki do Lord of the Rings: War of The Ring. Pamiętam że swego czasu (okres premiery) dość mocno szukałem muzyki z gry i niestety, nigdzie nie dało się jej znaleźć. A kapitalnie przy tych rytmach zabijało się Orki ;)
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 10, 2011, 13:35:09 wysłana przez puszatek »

Offline Saw

• VIP
  • *
« Odpowiedź #4 : Czerwiec 11, 2011, 04:49:58 »
Mozliwe tak czy inaczej ogladajac trailery War in the north to wlasnie muzyka wbija w fotel (jak i sam gameplay):)

Muzyka w lotro smierdzi ostro kiczem ,niestety ;/

Juz blizzard kupuje tracki od Two Steps From Hell
World of Warcraft Music - Invincible [Fall of the Lich King]

Nie mowiac nic juz o glownym soundtracku z login screena ...
World of Warcraft Soundtrack - Legends of Azeroth

Kaman Turbine !
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 11, 2011, 05:04:40 wysłana przez Saw »

Element Zero

Offline puszatek

• Użytkownik
  • *
« Odpowiedź #5 : Czerwiec 13, 2011, 12:18:42 »
Wiadomo muzyka jest trochę kwestią gustu. Choć osobiście sam stawiam muzykę z WOW-a wyżej niż ta z Lotro, to jednak nie nazwałbym jej kiczem. Ma swój klimat, a niektóre kawałki są naprawdę genialne.

Widzisz Saw zarówno przytoczony wcześniej fragment z trailery WitN jak i te z WOW-a są epickie, z kopem, powerem i w ogóle mega, ale dopóki trwają 2-3 minuty :) Nie wyobrażam sobie grania 2-3 h przy ciągłym wyciu chórków (choćby i najbardziej epickim).

Btw: "Juz blizzard kupuje tracki od Two Steps From Hell" Nie rozumiem tego zdania. Invincible jest chyba ich autorskim utworem, a raczej miksem utworów, których część pochodzi jeszcze z czasów Warcrafta III. Chyba że czegoś nie wiem, albo to skrót myślowy.

Offline Saw

• VIP
  • *
« Odpowiedź #6 : Czerwiec 13, 2011, 13:58:04 »
Nie invincible to utowr od two steps from hell , ostatnio sciagalem z 16ich albumow i wlasnie tam znajdowal sie ten utwor , anyway jezeli chodzi o dungeony/land'y to muzyczka w wowie nie jest az tak "epik"

sa to poprostu takie mile dla ucha popierdoleczki , w lotro genialny track uwazam ten z Lony Lands i ten jeden ktory jest w tutorialu do skirmishow

ale nic nie przebije muzyki z ashenvale w cataclysmie :

World of Warcraft: Cataclysm - Night Song

ofc moim zdaniem :P

Element Zero

Offline Valereux

• Nowy użytkownik
  • *
« Odpowiedź #7 : Kwiecień 19, 2014, 08:07:45 »
Dobree i ciekawe! :)

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16