Autor Wątek: Migracja, gildia i poszukiwania serwera.  (Przeczytany 2044 razy)

Offline cancel

• Aktywny użytkownik
  • *
Migracja, gildia i poszukiwania serwera.
« : Czerwiec 29, 2015, 20:33:11 »
Witam,

Jakiś czas temu stworzyłem nową postać na Brandywine, bo miałem dość serwerów z małą ilością ludzi i problemów z tym związanych, zwłaszcza na początku rozwijania postaci, a z tego co znalazłem to Brandywine miał spora populację. Nie miało znaczenia czy to serwer amerykański czy europejski, bo przecież wszystkie są (jeszcze przez jakiś czas) w jednym miejscu w USA. Na Brandywine całkiem mi się podoba, jest sporo ludzi wszędzie i znalazłem całkiem spoko gildię, ale lagi i opóźnienie czasem jest straszne i dobijające. Dlatego po "ostatnich" wiadomościach o planach przeniesienia europejskich serwerów z powrotem do Europy i niestety brakiem możliwości transferu postaci pomiędzy serwerami EU i NA, zacząłem się zastanawiać nad stworzeniem kolejnej postaci na jakimś europejskim serwerze.

Po tym przydługim wstępie przechodzę do sedna: Jaki serwer polecacie? Jestem z LOTRO praktycznie od początku, ale nigdy nie doszedłem do maks lvl z różnych powodów. Przede wszystkim dlatego, że ze względu na brak czasu i odpowiedniego sprzętu miałem kilka przerw w grze (najdłuższa na czas studiów, bo mój laptop ledwo sobie radził z LOTRO, a i zajęcia nie pozwalały na granie). Podczas tych przerw serwery, na których grałem często się wyludniały lub nie było postaci na moim poziomie by grać razem i np. robić instancje. Także tworzyłem nową postać na innym serwerze i ostatnio na Brandywine, gdzie miałem nadzieję zostać na dłużej. Należę do osób, które robią wszystkie questy jakie tylko są w grze, bo uwielbiam świat Śródziemia i lubię się w niego zagłębiać poprzez LOTRO. Nie zdobywam poziomów za szybko (inni powiedzieli by, że robię to strasznie wolno) i nigdy nie byłem na raidzie nawet. Szukam europejskiego serwera, na którym nie będzie większego problemu ze znalezieniem ludzi, niekoniecznie z gildii, do nisko levelowych instancji, a nie tylko raidów. Fajnie byłoby gdyby na tym serwerze była jakaś gildia, która mnie przyjmie i nie będzie mnie zmuszała do szybkiego zdobywania poziomów tylko po to by pójść na jakiś raid, a idealnie by było gdyby to była polska gildia. Czy taki serwer i gildia istnieją?

Pozdrawiam i z góry dziękuję!

PS: Przepraszam za trochę długawy post.

Offline Huriel

• Moderator Naczelny
  • Zaawansowany użytkownik
  • *
  • KoHaniutka of Twierdza
    • Twierdza
Odp: Migracja, gildia i poszukiwania serwera.
« Odpowiedź #1 : Lipiec 04, 2015, 11:29:33 »
Nie będzie to żadna nowość, że Snowbourn jest najbardziej zaludnionym europejskim serwerem - i z najliczniejszą reprezentacja Polaków :)
Masz na Snow trzy aktywne kinshipy - Twierdzę, Rycerzy Natchnionych i Wesołą Kompanię. Pozostałe to raczej kiny widmo albo nieaktywne.
Ze swojej strony polecam Twierdzę - bo sama w niej jestem i u nas jest po prostu fajnie - miła i dojrzała ekipa (nie tylko wiekowo), dużo osób, które jak Ty, lubią sobie questować pomalutku i nigdzie im się nie spieszy, zawsze jest z kim pogadać, pośmiać się, powygłupiać :)
Jak coś, to zapraszamy :)
"The trouble with having an open mind, of course, is that people will insist on coming along and trying to put things in it."
Terry Pratchett
www.twierdza.org.pl

Offline Vinyalote

• Aktywny użytkownik
  • *
« Odpowiedź #2 : Lipiec 04, 2015, 21:13:31 »
Ja gram na Laurelinie i dlatego polecam Snowbourn ^^
Bractwo Zmierzchu, Laurelin

Offline cancel

• Aktywny użytkownik
  • *
« Odpowiedź #3 : Lipiec 07, 2015, 14:14:32 »
Tak jak myślałem, Snowbourn będzie najlepszym wyborem. :) Wolałem się upewnić niż kolejny raz później tworzyć nową postać na jakimś innym serwerze. :P Obiecuję, że Twierdzą się zainteresuję jak tylko przeniosę się na dobre na Snowbourn, bo planuje jeszcze trochę pograć na Brandywine (za dużo TP zainwestowałem w tą postać aby się z nią tak nagle rozstać).

Dzięki za pomoc!

Offline Huriel

• Moderator Naczelny
  • Zaawansowany użytkownik
  • *
  • KoHaniutka of Twierdza
    • Twierdza
« Odpowiedź #4 : Lipiec 08, 2015, 07:53:21 »
A nie myślałeś o transferze postaci? Jeśli jesteś do niej przywiązany, to szkoda byłoby chyba się z nią rozstawać :)
"The trouble with having an open mind, of course, is that people will insist on coming along and trying to put things in it."
Terry Pratchett
www.twierdza.org.pl

Offline cancel

• Aktywny użytkownik
  • *
« Odpowiedź #5 : Lipiec 08, 2015, 11:56:40 »
Myślałem, ale z tego co wiem to nie można przenosić postaci z amerykańskich serwerów na europejskie i na odwrót. Nawet na stronie transferów na lotro.com jest o tym wzmianka: "Character Transfer from an EU server to an NA server, or NA to EU, is unavailable." Z tego co czytałem nawet przy tej migracji i łączeniu serwerów nie będzie takiej możliwości, więc pozostaje tylko stworzyć nową postać.

Offline Coineach

• Nowy użytkownik
  • *
« Odpowiedź #6 : Lipiec 11, 2015, 08:46:40 »
Od jakiegoś czasu również próbuję swoich sił na Brandywine. Jak będziesz kiedyś potrzebował pomocy to szukaj Vizimirin lub Fillavandrel

Offline Tourvi Solovey

• Nowy użytkownik
  • *
« Odpowiedź #7 : PaĹşdziernik 31, 2016, 13:07:25 »
Cześć wszystkim!
Gram w Lotro już od prawie 4 lat, zaczynałam na Dwarrow, potem przeniosłam się na Brandy. Niestety na tym drugim coraz trudniej porozumieć się z innymi graczami ponieważ serwer opanowali Rosjanie :(. Nie, żebym miała z nimi jakiś problem, ale w związku z umożliwionym ostatnio transferem, prawie wszyscy angielskojęzyczni gracze uciekli z serwa i teraz czat zalewany jest ścianami cyrylicy...
Może mi ktoś doradzić jakiś amerykański serwer na którym siedzą Polacy? :)

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16